Psychoterapeuta

Fundacja Niepodzielni

Szamarzewskiego 13/15 lokal 8, 60-514 Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
110zł za wizytę
Wymiar pracy
Do wyboru
Typ zatrudnienia
B2B lub działalność nierejestrowana
Fundacja Niepodzielni poszukuje Psychoterapeutów/Psychoterapeutek lub osób w trakcie szkoły psychoterapii

Kim jesteśmy:
Fundacja Niepodzielni, działająca od 2022 roku, ma na celu promowanie zdrowia psychicznego, zwiększanie dostępności do konsultacji psychologicznych i psychoterapii oraz walkę ze stygmatyzacją związaną z problemami psychicznymi.

Lokalizacja:
Poznań, z możliwością całkowicie zdalnej pracy.

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie konsultacji psychologicznych oraz sesji psychoterapeutycznych.
  • Możliwość zaangażowania w dodatkowe aktywności, takie jak webinary, szkolenia, grupy wsparcia czy pisanie treści – dodatkowo płatne.

Wymagania:
  • Ukończone studia magisterskie z psychologii.
  • Min. 1-2 rok szkolenia psychoterapeutycznego (dowolny nurt).
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami.
  • Chęć ciągłego rozwoju i przestrzeganie zasad etyki zawodowej.

Oferujemy:
  • Stawki: 90-110 zł/h.
  • Promocję Twojego wizerunku w mediach społecznościowych Fundacji (mamy duże zasięgi) oraz współpracę z wydawnictwem.
  • Certyfikowane szkolenia i udział w eventach dotyczących zdrowia psychicznego.
  • Elastyczny grafik, możliwość pracy zdalnej i wsparcie administracyjne.
  • Comiesięczne rozliczenie na zasadach B2B lub działalności nierejestrowanej (brak umowy o wyłączność).
  • Fundacja prężnie się rozwija, co otwiera dodatkowe możliwości współpracy i rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia:
Więcej o nas znajdziesz na Instagramie: @fundacjaniepodzielni oraz na stronie: www.niepodzielni.com