Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii ALTEA

Jana Henryka Dąbrowskiego 23/1, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Do 25 h tygodniowo.
Typ zatrudnienia
B2B lub Umowa Zlecenie
Centrum Psychoterapii ALTEA poszukuje psychoterapeutów/-tki psychodynamicznych lub psychoanalitycznych. Dostepne są 3 stanowiska pracy.

1) KOTERAPIA PSYCHOTERAPII GRUPOWEJ W PODEJŚCIU PSYCHODYNAMICZNYM

Zakres obowiązków:
  • dostepność czasowe w każdy czwartek w godzinach: 18.00 - 20.00.
  • Współprowadzenie grupy terapeutycznej (12 lub 18 m-cy),
  • Metoda pracy: "psychoterapi indywidualna na tle grupy"

 Wymagania:
  • mgr Psychologii (5-letniej),
  • Ukńczony 3 rok Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego,
  • Co najmniej 2 lata pracy z Pacjentami,
  • Otwartość na rozwój i rzetelne, etyczne podejście do pracy z Pacjentami.

 Oferujemy:
  • Odnowione,  komfortowo wyposazone gabinety w centrum Poznania na Jeżycach (klimatyzowane gabinety_)
  • Umowa B2B lub Umowa Zlecene,
  • Wynagrodzenie - 60 zł brutto za każdego Pacjenta x ilośc Pacjentów w grupie,
  • Dofinansowywanie szkoleń czy konferencji,