Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii ALTEA

Jana Henryka Dąbrowskiego 23/1, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Do 25 h tygodniowo
Typ zatrudnienia
B2B lub Umoa Zlecenie
Centrum Psychoterapii ALTEA poszukuje psychoterapeutów/-tki psychodynamicznych lub psychoanalitycznych. Dostepne są 3 stanowiska pracy.

2) PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA Z MŁODZIEŻĄ:
Zakres obowiązków:
  • Konsultacje dla rodziców,
  • Kosultacje do psychoterapii młodzieży,
  • Psychoterapia adolescentów od 12 r.ż. (baaardzo :) mile widziiana znajomość metody TFP-A),
  • Także praca z dorosłymi (w miarę gotowości).

 Wymagania:
  • mgr Psychologii (5-letniej),
  • Ukończony 2 rok Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego lub innego całosciowego szkolenia psychoanalitycznego,,
  • Co najmniej 2 lata pracy z adolescentami (równiez jako psycholg szkolny)
  • Otwartość na rozwój i rzetelne, etyczne podejście do pracy z Pacjentami.

 Oferujemy:
  • Odnowione, komfortowo wyposażone gabinety w centrum Poznania na Jeżycach (klimatyzowane gabinety)
  • Umowa B2B lub Umowa Zlecenie,
  • Wynagrodzenie - od 100 zł brutto (w zależności od doświaczenia i ukończonych szkoleń)
  • Dofinansowywanie szkoleń czy konferencji,
  • W razie potrzeby wsparcie merytoryczne,
  • spersonalizowany kalendarz na znanym lekarzu (placówka promowana) lub w kalendarzu bookero.