Pielęgniarka/pielęgniarz

Doctorpro Wrocław Centrum Medyczne

Dąbrowskiego 40, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50zł za godzinę
Wymiar pracy
Pewłny etat / część etatu
Typ zatrudnienia
UoP, UZ, B2B
Zespół placówek medycznych DoctorPro Poland Sp. z o.o. w związku z rozwojem zapraszamy do współpracy Pielęgniarkę / Pielęgniarza do punktu pobrań

Jesteśmy partnerem grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina - znanych i docenianych za wysoką jakość obsługi oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii leczenia pacjentów. W ciągu 35 lat, które minęły od otwarcia pierwszej kliniki medycznej w 1987 roku, On Clinic International Corporation pomogła ponad 1,5 mln osób.

 Zakres obowiązków:
- Praca w punkcie poboru krwi
- Asystowanie lekarzom
- Sterylizacja narzędzi
- Przygotowywanie gabinetów do przyjęć pacjentów
- Wykonywanie EKG, zakładanie holtera ciśnieniowego i EKG

 Wymagania:
- Wykształcenie wyższe z prawem do wykonywania zawodu w Polsce (ratownik medyczny, pielęgniarka, opiekun medyczny z prawem pobierania krwi)
- Minimum 1 rok doświadczenia
- Umiejętność pobierania krwi, asystowania, zakładania holterów, wykonywania EKG
- Punktualność, odpowiedzialność
- Średnia znajomość obsługi komputera

 Oferujemy:
- Pracę w nowoczesnym centrum medycznym o wysokich standardach
- Konkurencyjny system wynagradzania
- Stabilność zatrudnienia wg wybranej formy współpracy
- Elastyczne godziny pracy

Dołącz do zespołu DoctorPro i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej sieci centrów medycznych!

Ważne Informacje dla Kandydatów:
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z RODO. Gwarantujemy pełną ochronę Twoich danych osobowych i wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.