Pielęgniarka/pielęgniarz

VRATISLAVIA MEDICA Szpital im. Św. Jana Pawła II we Wrocławiu

Lekarska 1, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę
Opis

Obowiązki:
  • Obsługa gabinetu zabiegowego, punktu pobrań oraz poradni specjalistycznych;
  • Asysta i pomoc lekarzom podczas przyjęć pacjentów lub wykonywanych drobnych zabiegów ambulatoryjnych: chirurgicznych, ortopedycznych;
  • Zakładanie Holterów RR i EKG, asysta lekarzom przy próbach wysiłkowych kardiologicznych;
  • Okresowo przeprowadzanie inwentaryzacji produktów leczniczych i wyrobów medycznych w podległym obszarze.

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • Mile widziane będzie ukończenie kursu EKG, chirurgicznego, geriatrycznego oraz/lub kursu kardiologicznego.

Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub umowy cywilno - prawnej/kontraktu. Kwestia do indywidualnego ustalenia.
  • W przypadku UoP - wynagrodzenie zasadnicze.