Pielęgniarka/pielęgniarz

Lumina Cordis

Aleja Wiśniowa 85 D, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
Elastyczny grafik
Typ zatrudnienia
Kontrakt B2B, Umowa zlecenie
Lumina Cordis jest najnowocześniejszą placówką medyczną zlokalizowaną na południu Wrocławia, na Krzykach, świadczącą pełen zakres profesjonalnych i kompleksowych usług medycznych.
W Naszym Centrum można wykonać  specjalistyczne badania oraz skorzystać z  konsultacji specjalistów, z których wielu na co dzień pracuje we wrocławskich szpitalach.
W placówce jest gabinet zabiegowy z punktem pobrań materiału.

Bliska odległość od Szpitala na ulicy Borowskiej i Weigla stanowi dodatkowy atut naszej placówki dla lekarzy i pielęgniarek / pielęgniarzy tam pracujących.

Wyróżnia nas holistyczne i zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta, uwzględniające potrzeby i oczekiwania Pacjentów.
Naszym Pacjentom zapewniamy badania w komfortowych warunkach, w przyjaznej atmosferze przy użyciu najnowocześniejszych technologii w otoczeniu ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem.

Poszukujemy dermatologa, który wykonuje m.in testy płatkowe skórne.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie EKG
  • Asysta przy próbie wysiłkowej / ergospirometrii
  • Pobrania materiału
  • Zakładanie Holterów

 Wymagania:
  • Specjalizacja lub doświadczenia w trakcie specjalizacji

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie za godziny pracy w zależności od doświadczenia
  • Program medyczny ułatwiający wypełniania dokumentacji - szkolenie i wsparcie administracyjne
  • Elastyczny grafik, dopasowany indywidualne do  specjalisty
  • Wsparcie przyjaznej recepcji dbającej o komfort pracy
  • Rabaty na inne usługi w placówce