Psychoterapeuta

Pleso therapy

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70% od wizyty
Wymiar pracy
Do wyboru
Typ zatrudnienia
B2B
Platforma pleso therapy zaprasza do współpracy Psychoterapeutów.
Nasz wygodny serwis psychoterapii online aktywnie się rozwija, w związku z tym zapraszamy specjalistów do naszego przyjaznego zespołu.

Wymagania podstawowe:
wykształcenie wyższe z psychologii,
dodatkowa edukacja w odpowiedniej dziedzinie psychoterapii (także status w procesie certyfikacji),
minimum 3 lata doświadczenia zawodowego,
regularne superwizje,
doświadczenie w prowadzeniu sesji online będzie dodatkowym atutem.

Główne obowiązki:
prowadzenie sesji online z klientami platformy
poradnictwo/psychoterapia,
udział w tworzeniu treści na platformie (opcjonalnie),
proste raporty miesięczne.

Oferujemy:
stały napływ klientów,
elastyczny grafik pracy,
wygodna platforma do zarządzania sesjami

Warunki pracy: zdalnie, wolny grafik

Podobne oferty pracy dla Psychoterapeuta,