Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii Pokonaj Lęk

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Część lub całość etatu
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie / kontrakt
Centrum Psychoterapii Pokonaj Lęk to kilkudziesięciu psychoterapeutów (głównie CBT) pracujących przede wszystkim online.
Wiele lat na rynku i zaufanie klientów oraz przyjazna i otwarta atmosfera to nasze atuty.

 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie regularnej psychoterapii indywidualnej
  • Dokonywanie konceptualizacji psychologicznej
  • Stały rozwój i doskonalenie się

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe psychologiczne (tytuł magistra psychologii jest warunkiem koniecznym)
  • Ukończenie lub w trakcie nauki w całościowym szkoleniu psychoterapeutycznym (w jednym z następujących nurtów: poznawczo-behawioralny, integratywny, humanistyczno-egzystencjalny, systemowy lub psychodynamiczny) - minimum w trakcie 1 roku szkolenia
  • Dostępność min. 10 godzin w tygodniu (dni powszednie)
  • Wysoka empatia, kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność

 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania
  • Pełne wsparcie w prowadzonych procesach terapeutycznych (Indywidualny Program Mentoringowy)
  • Pomoc ze strony dedykowanego Mentora
  • Uczestnictwo w superwizjach grupowych
  • Płatny urlop
  • Dofinansowanie do szkoleń i rozwoju
  • Szybkie zapełnienie grafiku
  • Wyjątkowa atmosfera