Psychoterapeuta

Otherapy Centrum Psychoterapii Online

Zdalnie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastycznie
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/b2b
Otherapy to nowoczesne Centrum Psychoterapii Online, które łączy specjalistów zdrowia psychicznego z klientami niezależnie od miejsca ich pobytu. Tworzymy bezpieczną platformę, która nie ogranicza dostępu do psychoterapii dla tych, którzy cenią swój czas, wygodę oraz elastyczność lub z różnych powodów chcą odbyć terapię w trybie zdalnym.

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie sesji psychoterapeutycznych online,
  • udzielanie konsultacji psychologicznych,
  • dla chętnych: współpraca w zakresie tworzenia treści psychoedukacyjnych, projektach, prowadzenia szkoleń/warsztatów.

Nasze wymagania:
  • Uczestnictwo lub ukończenie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w akredytowanej przez PTP lub PTTPB szkole psychoterapii (ukończony minimum 2 rok 4 letniego szkolenia);
  • Ukończone studia psychologiczne;
  • Praca po stałą superwizją (grupową bądź indywidualną);
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pomocy psychologicznej (wliczając też staże);
  • Przestrzeganie zasad etycznych obowiązujących w zawodzie psychologa i psychoterapeuty;
  • Dyspozycyjność minimum 10h tygodniowo;
  • Biegłość w obsłudze komputera;
  • Wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
  • Bezpłatne superwizje z certyfikowanym superwizorem;
  • Intrawizje koleżeńskie;
  • Elastyczność i swobodę pracy z dowolnego miejsca (praca online);
  • Komfort pracy (zajmujesz się tym co lubisz, administrację i marketing bierzemy na siebie);
  • Autentyczne wsparcie (pomożemy Ci w budowaniu wizerunku eksperta);
  • Bezpieczną i intuicyjną platformę do prowadzenia sesji online;
  • Stabilną współpracę oraz wynagrodzenie uzależnione od Twojego wykształcenia;
  • Wyższe stawki w weekendy.

50-70% stawki uzależnione od doświadczenia

UMOWA ZLECENIE
  • 90,00–140,00 zł brutto / godz.

KONTRAKT B2B
  • 90,00–140,00 zł netto (+ VAT) / godz.

Cenimy zaangażowanie, profesjonalizm i transparentność - zapraszamy do współpracy wyłącznie specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, by prowadzić procesy psychoterapeutyczne. Zapraszamy ukończyli bądź są w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia a kredytowanych placówkach, różnych nurtów.
Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem.
Czekamy na Ciebie! :)