Stomatolog

Enel-med stomatologia

Warszawa (wybrany oddział)
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
35% od wizyty
Wymiar pracy
Do indywidualnego ustalenia (min. dwa dyżury w tygodniu)
Typ zatrudnienia
B2B
Enel-med stomatologia jest polskim liderem w dziedzinie stomatologii, wyróżniają nas: ponad 30-letnie doświadczenie, wysoce wykwalifikowany personel medyczny, dbałość o najwyższe standardy oraz inwestycje w najnowocześniejsze wyposażenie, oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie w największych miastach w Polsce.

Enel-med stomatologia to 13-ście oddziałów w Warszawie! Wybierz swój oddział i dołącz do Nas! :)

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie pacjentów stomatologicznych.

 Wymagania:
  •  min. 2-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem,
  •  umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym, tworzącym plany leczenia,
  •  mile widziana specjalizacja.

 Oferujemy:
  •  nowoczesny sprzęt (m.in. mikroskop ZEISS, skaner wewnątrzustny),
  •  stały zespół asysty i higieny, do pracy w standardzie na 4 ręce,
  •  pracownię RTG w oddziale,
  •  parking,
  •  elastyczny grafik,
  •  wsparcie administracyjne,
  •  narzędzia do promocji Twojego nazwiska,
  •  wynagrodzenie w oparciu o %,
  •  pakiet benefitów: opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie PZU, platformę zniżkową i program poleceń.