Stomatolog

GreenMed

Nowogródzka 15, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
2 razy w tygodniu
Typ zatrudnienia
Własna działalność gospodarcza, umowa o współpracy
Dwu stanowiskowy prywatny gabinet stomatologiczny. Przyjazny pacjentom, oferujący leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją, specjalistycznej protetyki,  implantoprotetyki, chirurgii  i implantologii.  Poszukujemy lekarza do współpracy w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji, endodoncji mikroskopowej, docelowo najchętniej codziennie, początkowo 2 razy w tygodniu.

 Zakres obowiązków:
  • leczenie zachowawcze
  • endodoncja
  • endodoncja mikroskopowa

 Wymagania:
  • 3 lata w zawodzie
  • chęć rozwoju w specjalizacji endodoncji mikroskopowej
  • dobry kontakt z pacjentem
  • praca 2 razy w tygodniu

 Oferujemy:
  • asysta na 4 ręce
  • nowoczesne wyposażenie gabinetu, mikroskop, rentgeny
  • przyjazna atmosfera

Podobne oferty pracy dla Stomatolog, Warszawa