Stomatolog

Health and Beauty Clinic - Medycyna Estetyczna i Stomatologia Warszawa Wola

Marcina Kasprzaka 29, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Do ustalenia
Typ zatrudnienia
B2B
 Poszukujemy do nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej i stomatologii na Warszawskiej Woli stomatologa, który będzie naszym partnerem w dostarczaniu najwyższej jakości usług stomatologicznych.

Wymagania:
- Prawo wykonywania zawodu
- Empatyczne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta
- Doświadczenie zawodowe
- Dodatkowym atutem jest ukończenie specjalizacji w medycynie estetycznej
- Umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
- Analiza potrzeb pacjenta
- Tworzenie i realizacja planów leczenia
- Dobra współpraca z pozostałymi lekarzami i asystą

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Praca na cztery ręce
- Wysokie zarobki
- Premie świąteczne
- Wyjazdy integracyjne
- Praca w nowoczesnej klinice
- Regularne kursy, konferencje, szkolenia z najlepszymi specjalistami w kraju
- Współpracę z profesjonalnym, doświadczonym zespołem lekarskim
- Pracę na najlepszych materiałach i nowoczesnym sprzęcie
- Elastyczną formę zatrudnienia - Umowa o pracę, współpraca B2B, praca w poszczególne dni tygodnia
- Przyjazną i bezstresową atmosferę