Okulista

LuxAugen

Szwajcaria
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
67000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Poszukuję Kandydatów na stanowisko Okulisty do renomowanej placówki medycznej w Szwajcarii – LuxAugen z siedzibą w Szwajcarii oraz Chur.

Zakres obowiązków:
• Przeprowadzanie kompleksowych badań okulistycznych, w tym badania dna oka, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego itp.
• Diagnozowanie i leczenie chorób i schorzeń oczu, takich jak zaćma, jaskra, zwyrodnienie plamki żółtej itp.
• Doradzanie pacjentom w zakresie profilaktyki i leczenia schorzeń wzroku
• Wykonywanie zabiegów, w przypadku posiadania odpowiednich kwalifikacji (opcjonalnie)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe medyczne - okulistyka (lub w trakcie specjalizacji)
• Otwartość do pojęcia pracy w Szwajcarii - Zurych i Chur
• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej klinice okulistycznej
• Stałe godziny pracy (42.5 godziny/tygodniowo)
• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
• Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie zespołu
• Atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatkowe benefity (wstępnie ok. 15 tys. franków szwajcarskich brutto/miesiąc – kwota do dalszych ustaleń i negocjacji)