Okulista

Kliniki Pallas

Szwajcaria
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
UoP
Opis
Umowa o pracę bezpośrednio z kliniką
Wynagrodzenie: od 200 000 - 230 000 CHF brutto rocznie
Bezpłatny kurs języka niemieckiego do poziomu B2
Nostryfikacja dyplomu

Informacje o placówce
Pallas Kliniken to rodzinna grupa prywatnych klinik specjalizujących się w okulistyce i medycynie estetycznej. Zatrudnia ponad 350 pracowników w 18 lokalizacjach, obecne na rynku szwajcarskim od 28 lat. Obecnie kliniki Pallas to jedna z wiodących i najwyżej wyspecjalizowanych klinik w niemieckojęzycznej części Szwajcarii. Kliniki Pallas zbudowały i konsekwentnie rozwijają swoją ofertę poprzez stale wprowadzane innowacje, nowe metody leczenia i  najwyższą jakość usług realizowanych przez międzynarodowy zespół ekspertów.

Pallas Kliniken oferują okulistom pracę na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym, m.in.

  • Clarus 500 firmy Zeiss Meditec – najnowsza ultraszerokopolowa kamera  siatkówkowa. Następna generacja sprzętu łącząca obrazowanie ultraszerokopolowe w prawdziwym kolorze z wysokiej jakości optyką w urządzeniu zaprojektowanym z myślą o pacjencie i lekarzu
  • Galilei G6 ColorZ – uniwersalne urządzenie diagnostyczne integrujące biometrię optyczną z podwójną tomografią Scheimpfluga i topografią Placido
Dla Naszych Kandydatów, przyszłych lekarzy okulistów  w Pallas Kliniken to bardzo istotny aspekt. Poprawia on standard pracy, możliwość szybszej i dokładniejszej diagnozy, oraz lepsze zarządzanie otrzymanymi wynikami.

Carenea Polska jako wyłączny Partner Klinik Pallas na rynku polskim zaprasza lekarzy okulistów, gotowych na kontynuację swojego rozwoju zawodowego w Szwajcarii do udziału w procesie rekrutacyjnym oraz do uczestnictwa w programie Academia Carenea, przygotowującym do pracy w roli lekarza w Szwajcarii.

Uwaga! Ta oferta jest przeznaczona dla okulistów specjalizujących się w konsultacjach, a nie zabiegach chirurgicznych.

Co oferujemy?
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • nowoczesna infrastruktura, zapewniająca ambulatoryjne i stacjonarne leczenie pacjentów na najwyższym światowym poziomie
  • uregulowane godziny pracy od poniedziałku do piątku, bez dyżurów nocnych i niedzielnych zapewniające równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym
  • wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia specjalistyczne
  • dalszy rozwój u jednego z najlepiej ocenianych pracodawców w Szwajcarii
  • liczne udogodnienia i benefity

Zakres zadań:
  • konsultacje okulistyczne i kompleksowe badanie oka przy wykorzystaniu najnowszej aparatury
  • wykonywanie specjalistycznych badań i kierowanie pacjentów na dalszą diagnozę i zabiegi
  • współpraca z zespołem wybitnych lekarzy, pielęgniarek i pozostałych specjalistów klinik Pallas
  • stałe podnoszenie swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach, wykorzystywanie zasobów nowoczesnego środowiska pracy oraz wiedzy i doświadczenia zespołu

Wymagane wykształcenie i doświadczenie:
  • tytuł lekarza specjalisty - okulistyka
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie okulistyki
  • aktywne prawo wykonywania zawodu

Dodatkowe umiejętności i wiedza:
  • wysokie kompetencje w obszarze prowadzenia konsultacji medycznych
  • koncentracja na jakości i obsługi pacjenta
  • profesjonalizm w kontaktach z pacjentami, zespołem oraz innymi partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • umiejętność szybkiej diagnozy i rozpoznawanie problemów oraz samodzielność w proponowaniu rozwiązań
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego w ramach programu Academia Carenea, w tym 3-miesięcznego pobytu w Campus Carenea w Krakowie

Co zyskujesz, aplikując z Carenea?
  • opiekę na każdym etapie rekrutacji od momentu podjęcia decyzji do wyjazdu do Szwajcarii a nawet dłużej!
  • kompleksowe wsparcie przy NOSTRYFIKACJI DYPLOMU w Szwajcarskim Czerwonym Krzyżu
  • bezpłatny, autorski program ACADEMIA CARENEA, przygotowujący do pracy i życia w Szwajcarii
  • ponad 600 godzin nauki JĘZYKA NIEMIECKIEGO z elementami języka medycznego
  • bezpłatną organizację i przygotowanie do egzaminu z języka niemieckiego Zertifikat B2
  • szkolenia kulturowe i zawodowe
  • stały dostęp do materiałów edukacyjnych
  • przygotowanie do interview ze szwajcarskim pracodawcą
  • organizację wyjazdu na tzw. SCHNUPPERTAG, czyli próbny dzień pracy w szpitalu
  • pomoc przy podpisaniu bezpiecznej i korzystnej umowy o pracę
  • indywidualny PLAN RELOKACJI DO SZWAJCARII
  • 60stronicowy Manual Relokacji dla Ciebie i Twoich bliskich
  • opiekę Menedżera ds. Relokacji na miejscu w Szwajcarii
  • pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
  • pomoc w znalezieniu mieszkania i udzielenie koniecznych referencji
  • pomoc w wyborze ubezpieczenia i doradztwo podatkowe
  • pomoc w wyborze i otwarciu konta bankowego
  • wsparcie społeczności Carenea na miejscu w Szwajcarii