Okulista

Smart Solutions

Szwajcaria
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
300zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Kontrakt
Poszukujemy Kandydatów na stanowisko Okulisty do renomowanej placówki medycznej w Szwajcarii, która oferuje kompleksową opiekę nad zdrowiem wzroku Pacjentów. Jeśli chcesz dołączyć do profesjonalnego środowiska pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
-Przeprowadzanie kompleksowych badań okulistycznych, w tym badania dna oka, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego itp.
-Diagnozowanie i leczenie chorób i schorzeń oczu, takich jak zaćma, jaskra, zwyrodnienie plamki żółtej itp.
-Doradzanie pacjentom w zakresie profilaktyki i leczenia schorzeń wzroku
-Wykonywanie zabiegów, jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje (opcjonalnie)

 Wymagania:
-Wykształcenie wyższe medyczne - okulistyka (lub w trakcie specjalizacji)
-Otwartość do pojęcia pracy w Szwajcarii - Zurych i Chur
-Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w renomowanej klinice okulistycznej (kontrakt min. 2-letni z możliwością przedłużenia)
-Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach
-Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie zespołu
-Atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatkowe benefity - 15 tys. franków szwajcarskich brutto/miesiąc w pierwszym roku współpracy (w kolejnym roku wzrasta)