Ginekolog

Centrum Medyczne Artmedis

Janusza Kusocińskiego 61, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Ustalany indywidualnie
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, działalność gospodarcza, kontrakt
Centrum Medyczne ARTMEDIS to Poradnia Lekarzy Specjalistów w Łodzi powstała w 2011 roku.
W naszym Centrum znajduje się Poradnia Leczenia Zawrotów Głowy, rehabilitacja oraz Salon Optyczny.

Świadczymy usługi:
  • NFZ: dermatologia i chirurgia naczyniowa
  • Usługi komercyjne: konsultacje lekarzy specjalistów oraz diagnostyka

Nasze atuty to:
  • Wysoko wykwalifikowana kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem zawodowym
  • Nowoczesny sprzęt medyczny

Zakres Obowiązków

  • Udzielanie świadczeń lekarskich komercyjnych w zakresie ginekologii i położnictwa

Wymagania

  • Lekarz specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie od 50% ceny usługi

Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00

Podobne oferty pracy dla Ginekolog, Łódź