Ginekolog

Multi Clinic Centrum Medyczne Chojny

Rzgowska 219, Łódź
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Residency
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Działalność gospodarcza / Umowa zlecenie
      W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem zakresu świadczonych usług Multi Clinic Centrum Medyczne w Łodzi zaprasza do współpracy Lekarza Specjalistę Ginekologa lub lekarza w trakcie specjalizacji.
Jesteśmy nowoczesnym centrum medycznym obsługującym pacjentów prywatnych oraz pacjentów z tzw. pakietów medycznych  (PZU, Allianz, Świat Zdrowia, Compensa itd.).

Posiadamy dwie lokalizacje na terenie Łodzi (ul. Kilińskiego 185 oraz ul. Rzgowska 219).
Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym. Do dyspozycji naszych lekarzy przekazaliśmy min. 9 aparatów ultrasonograficznych firmy GE, w tym: Voluson E8 BT18 (z najnowszą głowicą convex C2-9-D XD Clear), Voluson S8 Touch (z nowoczesną głowicą C2-9-RS do badania płodów), Voluson E8, Voluson E6, Vivid S5 . Dysponujemy również salami zabiegowymi.  Wykonujemy zabiegi medyczne z zakresu urologii i ginekologii estetycznej oraz chirurgii.

Zakres obowiązków:
- Konsultacje Ginekologiczne
- Badania USG (aparat w gabinecie)
- Możliwość wykonywania zabiegów ginekologicznych

 Wymagania:
- Specjalista Ginekolog lub w trakcie specjalizacji
- Uprawnienia do badań USG w zakresie ginekologii i położnictwa

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Komfortowe warunki pracy;
- Pełną obsługę recepcyjną oraz przyjazną atmosferę;
- Skuteczny system potwierdzania pacjentów (incydentalna niestawialność na wizyty)
- Dostęp do nowoczesnych technologii medycznych;
- Pracę wyłącznie z dokumentacją elektroniczną w przyjaznej aplikacji
- Profesjonalne wsparcie marketingowe w pozyskaniu nowych pacjentów
- Bezpłatny kalendarz na Znanym Lekarzu w wersji promowanej
- Terminowe rozliczanie wynagrodzeń (umowy zlecenia/faktury)
- Dostęp do bezpłatnego parkingu
- Dostęp do pacjentów pakietowych z 12 firm ubezpieczeniowych ( PZU, Allianz, Świat Zdrowia, Compensa itd.)

Skontaktuj się już dziś. Z nami współpraca się opłaca.