Terapeuta

Neurosphera Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii

Taneczna 30, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
5 godzin tygodniowo
Typ zatrudnienia
Umowa B2B/ Umowa zlecenie
Neurosphera - Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii na Ursynowie, poszukuje psychoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu, aby wspierać naszych pacjentów w rozwoju i pokonywaniu trudności emocjonalnych. Idealny kandydat to osoba, specjalizująca się w nurcie poznawczo-behawioralnym, z pasją do pracy z dorosłymi pacjentami z diagnozą ADHD.

Wymagania:
  • Ukończony przynajmniej pierwszy rok szkoły psychoterapii, ze specjalizacją w nurcie poznawczo-behawioralnym.
  •  Zainteresowanie tematyką ADHD u dorosłych.
  • Umiejętność pracy z pacjentami dorosłymi, w tym z osobami z problematyką ADHD, lękami, depresją, zaburzeniami nastroju itp.
  • Umiejętności interpersonalne i empatia w pracy z pacjentami.
  • Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność.
  • Dostępność czasu pracy w wymiarze 5 godzin w tygodniu

Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich potrzeb
  • Współpracę z doświadczonym zespołem neurologów i neuropsychologów.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 50% od ceny konsultacji.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w miejscu, które stawia na jakość pracy z pacjentem.

Zadania:
  • Przeprowadzanie psychoterapii indywidualnej z pacjentami dorosłymi, głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym.
  • Praca z osobami z diagnozą ADHD i innymi trudnościami emocjonalnymi.
  • Udział w spotkaniach zespołu terapeutycznego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji CV

Podobne oferty pracy dla Terapeuta, Warszawa