Terapeuta

Pracownia Psychologiczna UL Diagnostyka Psychoterapia Psychiatria

Chocimska 31 lok. 6, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Minimum 6 godzin w tygodniu.
Typ zatrudnienia
Umowa b2b/Umowa zlecenie
Pracownia Psychologiczna UL Diagnostyka Psychoterapia Psychiatria poszukuje psychoterapeutów osób dorosłych!
Nawiążemy współpracę z psychoterapeutami osób dorosłych. Zależy nam na empatycznych i komunikatywnych osobach, które zaopiekują się naszymi klientami, potrzebującymi pomocy terapeutycznej.

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie wywiadów.
  • Kwalifikowanie pacjentów do właściwych form oddziaływań psychologicznych (diagnoza, terapia, konsultacja psychiatryczna).
  • Prowadzenie psychoterapii.

Wymagania:
  • Ukończone studia psychologiczne lub pedagogiczne.
  • Ukończenie minimum 2 roku szkoły psychoterapii.
  • Dostępność czasu do pracy w wymiarze minimum 6 godzin tygodniowo.
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami.
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na wymianę doświadczeń.
  • Wysoka kultura osobista, empatia i profesjonalizm.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w oparciu o umowę B2B lub umowę zlecenie.
  • Materiały niezbędne do pracy.
  • Bezpieczną i wspierającą atmosferę w pracy.
  • Obsługę recepcyjną, administracyjną i księgową.
  • Opłacone promowanie na Znanym Lekarzu.