Internista

Proworkpl MED

wrocław, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
200zł za godzinę
Wymiar pracy
Elastyczne godziny
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie b2b
Praca Lekarz internista/ inna specjalizacja w placówce opieki senioralnej. Klient ProworkPl MED prywatny ośrodek rehabilitacyjny i opieki senioralnej o wysokim standardzie usług Wrocław PILNIE zatrudni lekarza  elastyczne godziny poranne lub popołudniowe. Mile widziany lekarz rezydent w trakcie specjalizacji. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej.

 Zakres obowiązków
ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydata na stanowisko Lekarz Internista/ Geriatra/ Neurolog/ inna specjalizacja. Praca opieka medyczna nad pacjentami godziny poranne lub popołudniowe pon - pt. - 10 godzin tygodniowo. Wymagana ukończona (lub lekarz rezydent w trakcie specjalizacj) specjalizacja w dziedzinie chorób wewnętrznych/ neurologii/ geriatrii/ inne. Główne obowiązki to opieka nad pacjentami placówki w trybie dyżurowym/ popołudnia. Elastyczny grafik pracy.
Rozpoczęcie pracy jako Lekarz internista /geriatra/ neurolog, pilnie od października/ listopada 2024 lub termin do ustalenia
 Wymagania:
Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce
Specjalizacja z dziedziny chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, geriatrii, rehabilitacji medycznej lub innych (lub lekarz REZYDENT w takcie specjalizacji)
Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

 Oferujemy:
Kontrakt B2B lub umowa o pracę - elastyczny grafik pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie dla lekarza/  stawki rynkowe
W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz  zarejestruj się z Proworkpl i dołącz do swojego profilu CV