Internista

Teleporada

Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
Umowa zlecenie lub B2B
Nowo otwarta Telpeorada szuka lekarzy do pracy. Nie wymagana jest SPECJALIZACJA !

 Zakres obowiązków:
  • Współpraca z nami polega na udzielaniu zdalnych konsultacji medycznych za pośrednictwem nowoczesnej platformy.
  • Konsultacje lekarskie odbywają się przez czat, wideo albo telefon.

 Wymagania:
  • Z aktualnym prawem wykonywania zawodu,
  • Z tytułem specjalisty lub będących w trakcie specjalizacji po 2 roku
  • Dla których zaangażowanie, empatia oraz odpowiedzialność za powierzone zadania stanowią istotną podstawę codziennej pracy.
  • umiejętność obsługi komputera
  • dobre łącze internetowe oraz warunki do pracy z domu

 Oferujemy:
  • możliwość pracy w zaciszu domowym (konsultacje telefoniczne)
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B

Praca Zdalna !