Pielęgniarka/pielęgniarz

American Heart Of Poland

Ustroń
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat/część etatu
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/umowa zlecenie/B2B
Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Pielęgniarki/Pielęgniarze -  rehabilitacja szpitalna
Miejsce pracy: Ustroń

Oferujemy:
  • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia).
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:
  • Planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami  i wytycznymi obowiązującymi u pracodawcy.
  • Wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych.
  • Realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie.
  • Współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka.
  • Staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta       w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

Oczekujemy:
  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Mile widziane ukończone kursy specjalistyczne i specjalizacje (kurs reanimacji i resuscytacji, leczenie ran, EKG).
  • Empatia i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność pracy w zespole.