Pielęgniarka/pielęgniarz

AMERICAN HEART OF POLAND S.A.

Ustroń
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
80% od wizyty
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/umowa zlecenie/kontrakt
Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHoP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

Uzdrowisko Ustroń to jeden z filarów działalności Grupy American Heart of Poland, która powstała ponad 21 lat temu właśnie w Ustroniu. Uzdrowisko łamie stereotyp typowego sanatorium. To wszechstronna i nowoczesna firma, w której nie tylko rehabilitujemy, ale także zapewniamy świetną bazę sportowo-zabiegową, zaplecze dla miłośników aktywności fizycznej, a nawet szczycimy się własną linią kosmetyków.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Pielęgniarki/Pielęgniarze -  rehabilitacja szpitalna
Miejsce pracy: Ustroń

Oferujemy:
  • umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia),
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:
  • planowanie i realizacja opieki pielęgniarskiej dostosowanej do stanu zdrowia pacjentów, zgodnie z przyjętymi procedurami, standardami  i wytycznymi obowiązującymi u pracodawcy,
  • wykonywanie czynności zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych i rehabilitacyjnych oraz medycznych czynności ratunkowych,
  • realizacja zleceń lekarskich w procesie diagnostyki, leczenia i rehabilitacji oraz ich staranne wykonywanie,
  • współpraca z pielęgniarką oddziałową, lekarzami i pozostałym personelem ośrodka,
  • staranne i bieżące dokumentowanie wykonywanych czynności pielęgnacyjnych, zleceń lekarskich, obserwacji pacjenta w dokumentacji indywidualnej i zbiorczej.

Oczekujemy:

wykształcenie kierunkowe,
aktualne prawo wykonywania zawodu,
mile widziane ukończone kursy specjalistyczne i specjalizacje (kurs reanimacji i resuscytacji, leczenie ran, EKG).
empatia i wysoka kultura osobista,
dobra organizacja pracy własnej,
umiejętność pracy w zespole.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych