Psychoterapeuta

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Sokrates

Henryka Siemiradzkiego 4, Rzeszów
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
80% od wizyty
Wymiar pracy
Do wyboru
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SOKRATES powstało z myślą o stworzeniu miejsca, w którym do leczenia zaburzeń i problemów natury psychicznej podchodzi się interdyscyplinarnie i w sposób kompleksowy. Wierzymy, że współpraca specjalistów z różnych dziedzin podczas opieki nad pacjentem umożliwia przeprowadzenie procesu diagnostyczno-leczniczego w sposób dokładny i skuteczny.

Zakres obowiązków:
  • konsultacje psychoterapeutyczne dzieci i młodzieży

Wymagania:
  • Specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży lub osoba posiadająca decyzję ministra właściwego do spraw zdrowia o uznaniu dorobku naukowego lub zawodowego za równoważny ze zrealizowaniem programu szkolenia specjalizacyjnego w tej dziedzinie, zgodnie z art. 28 ustawy z dnia 24 lutego 2017 r.o uzyskiwaniu tytułu specjalisty w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia (Dz. U. z 2019 r. poz. 786)
  • osoba z co najmniej 2-letnim udokumentowanym doświadczeniem pracy środowiskowej z dziećmi i młodzieżą – równoważnik conajmniej 1 etatu

Oferujemy:
  • pracę w interdyscyplinarnym zespole
  • rejestrację, program elektroniczny do obsługi pacjentów, nowoczesne gabinety/możliwość pracy online/umawianie wizyt przez znanego lekarza
  • samodzielne ustalanie stawek wizyt