Psychoterapeuta

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii Sokrates

Henryka Siemiradzkiego 4, Rzeszów
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
65% od wizyty
Wymiar pracy
Popołudnia
Typ zatrudnienia
Elastycznie
Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SOKRATES powstało z myślą o stworzeniu miejsca, w którym do leczenia zaburzeń i problemów natury psychicznej podchodzi się interdyscyplinarnie i w sposób kompleksowy. Wierzymy, że współpraca specjalistów z różnych dziedzin podczas opieki nad pacjentem umożliwia przeprowadzenie procesu diagnostyczno-leczniczego w sposób dokładny i skuteczny. Do zespołu składającego się z psychiatrów dorosłych, psychiatry dim, psychodietetyka, dietetyka, psychoterapeuty dim, poszukujemy psychoterapeuty dorosłych.

 Zakres obowiązków:
  • psychoterapia indywidualna dorosłych

 Wymagania:
  • ukończony przynajmniej 2. rok szkolenia psychoterapeutycznego
  • prowadzenie psychoterapii w nurcie CBT/psychodynamicznym/integratywnym
  • dyspozycyjność przynajmniej jedno popołudnie w tygodniu

 Oferujemy:
  • możliwość ustalenia stawki za wizytę przez psychoterapeutę
  • pracę w zgranym, interdyscyplinarnym zespole
  • lokalizację w centrum miasta