Pielęgniarka/pielęgniarz

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Chrzanów
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
9250zł za miesiąc
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Elastyczne
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka operacyjna - Chrzanów

Miejsce pracy: Chrzanów; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Wykształcenia min. średniego (mile widziane studia I stopnia z zakresu pielęgniarstwa),
  • Kursu kwalifikacyjnego (w trakcie lub ukończonego), preferowana specjalizacja z pielęgniarstwa operacyjnego,
  • Doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym to dodatkowy atut,
  • Umiejętności pracy w zespole oraz chęci do rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Dobrej organizacji pracy i zaangażowania.

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie pacjentów do zabiegów i przyjmowanie ich na blok operacyjny,
  • Asystowanie lekarzom podczas operacji i instrumentowanie zgodnie ze standardami,
  • Współpraca z zespołem terapeutycznym, anestezjologami i innymi specjalistami,
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej,
  • Obsługa i dezynfekcja narzędzi oraz sprzętu medycznego,
  • Nadzór nad aparaturą medyczną,
  • Dbanie o przestrzeganie procedur i standardów bezpieczeństwa.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
  • Kursy i szkolenia umożliwiające podniesienie kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

APLIKACJA:

  • Telefon kontaktowy: +48 691374156,
  • Prosimy o załączenie CV do aplikacji,
  • W przypadku aplikacji poprzez wiadomość e-mail, prosimy o załączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."