Pielęgniarka/pielęgniarz

American Heart of Poland

Chrzanów
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
100zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/umowa żlecenie/B2B
Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Operacyjna
Miejsce pracy: Chrzanów,

Oferujemy:
  • Umowę o pracę (jesteśmy otwarci na inne formy zatrudnienia).
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie doświadczonego zespołu.
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie do każdego zabiegu sali operacyjnej, sali radiologii zabiegowej.
  • Asysta w trakcie zabiegu.
  • Współpraca z lekarzami, pielęgniarkami oraz wszystkimi działami.

Oczekujemy:
  • Minimum wykształcenie średnie medyczne.
  • Doświadczenie w obszarze instrumentacji chirurgicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Gotowość do pracy w systemie od poniedziałku do piątku.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Obsługa komputera.
  • Empatia i wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych:

na adres e-mail kariera@ahop.pl
lub przez stronę https://tiny.pl/6f-m6sy0