Pielęgniarka/pielęgniarz

VB Idea Prosta Spółka Akcyjna

Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
7300zł za miesiąc
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
Elastyczna
Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka oddziałowa - Katowice

Miejsce pracy: Katowice; POLSKA

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia kierunkowego,
  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku pielęgniarki oddziałowej,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych,
  • Znajomości aktualnych standardów opieki pielęgniarskiej i prawa medycznego.

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, kierowanie oraz kontrola pracy zespołu pielęgniarskiego i opiekuńczego,
  • Odpowiedzialność za sporządzanie grafików dla podległego personelu,
  • Monitorowanie stanu zdrowia pacjentów,
  • Uczestnictwo w tworzeniu planu opieki, poszukiwanie i proponowanie nowych rozwiązań na rzecz usprawniania pracy oraz poprawy jakości udzielanych świadczeń,
  • Prowadzenie dokumentacji z działalności podległego zespołu oraz stanu zdrowia pacjentów,
  • Organizowanie zaopatrzenia w materiały i sprzęt medyczny, leki (kontrola ich przechowywania i podawania zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami higieny i aseptyki),
  • Zapewnienie planowego i terminowego wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych,
  • Dbałość o wykonywanie zleceń lekarskich zespołu pielęgniarskiego z należytą uwagą i starannością,
  • Podejmowanie decyzji dotyczących podziału i przydziału pracy, zapewnienie warunków realizacji zadań,
  • Gotowość do pełnienia dyżurów,
  • Udzielanie pomocy nowym pracownikom w procesie adaptacji do zadań zawodowych,
  • Dbałość o zabezpieczenie mienia oddziału,
  • Nadzorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego oddziału,
  • Współpraca z personelem lekarskim a także z innymi członkami zespołu medycznego.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (możliwość elastycznych form zatrudnienia),
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym prywatnym podmiocie leczniczym,
  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Profesjonalne wsparcie w okresie adaptacyjnym oraz szkolenia,
  • Pracę w przyjaznym zespole i nowoczesnym szpitalu.

APLIKACJA:

  • Telefon kontaktowy: +48 691374156
  • Prosimy o załączenie CV do aplikacji,
  • W przypadku aplikacji poprzez wiadomość e-mail, prosimy o załączenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Curriculum Vitae w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."