Pielęgniarka/pielęgniarz

American Heart of Poland, Szpital Polski im. św. Elżbiety w Katowicach

Katowice
Oddział
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
1000zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/zlecenie/elastycznie
Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pielęgniarka Oddziałowa, Szpital św. Elżbiety w Katowicach,
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:
  • planowanie, organizowanie, nadzorowanie funkcjonowania Oddziału Wewnętrznego w zakresie organizacji podległego personelu,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem infrastruktury Oddziału i Izby Przyjęć,
  • zabezpieczenie prawidłowych, bezpiecznych i ergonomicznych warunków pracy,
  • zabezpieczenie bezpiecznej i profesjonalnej opieki nad pacjentami przebywającymi w Oddziale Wewnętrznym jak również chcącym skorzystać z Izby Przyjęć Szpitala Św. Elżbiety w Katowicach,
  • współpraca z personelem szpitala w zakresie podnoszenia jakości świadczonych usług zdrowotnych.
Wymagania:
  • tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa,
  • tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa mającą zastosowanie w Oddziale Wewnętrznym,
  • 3 lata pracy w podmiocie leczniczym udzielającym całodobowo świadczeń zdrowotnych,
  • kurs Kwalifikacyjny z Zarządzania i Organizacji Pracy lub deklaracja wzięcia udziału     w kursie,
  • orientacja na pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • możliwość dowolnej formy zatrudnienia - praca na umowę o pracę (etat) lub w ramach umowy cywilnoprawnej,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • przyjazne środowisko pracy z nowoczesnym wyposażeniem w wielospecjalistycznym szpitalu,