Ginekolog

VeritaMed

Długa 27, Warszawa
NZOZ
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
55% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny system pracy
Typ zatrudnienia
Umowa o wspołpracy

Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną mieszczącą się w centrum Warszawy, w okolicy pl.Bankowego. Bardzo wygodny dojazd z każdego miejsca w Warszawie.  Pracujemy od poniedziałku do piątka w godz. 08:00-21:00, w soboty 9:00-15:00.
Posiadamy gabinety zabiegowe, w których mogę być wykonywane różne zabiegi dermatologiczne.
Zapewniamy miłą atmosferę pracy oraz elastyczne grafiki.
 Zakres obowiązków:
  • Konsultacje ginekologiczny
  • Konsultacje położnicze
  • Badania USG
  • Pobieranie cytologii zwykłej i LBC
  • Zakładanie wkładek domacicznych i implantów podskórnych
  • Możliwe zabiegi z zakresu medycyny ginekologii estetycznej

 Wymagania:
  • Lekarz specjalista lub w trakcie specjalizacji
  • Dostępność w wybrane dni
  • Posiadanie własnego dermatoskopi
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

 Oferujemy:
  • Wynagrodzenie procentowe od wykonanych wizyt i procedur
  • Aparaty do USG oraz Kolposkopii
  • Aparat do koagulacji itp.
  • Miły i pomocny personel pielęgniarski oraz recepcyjny
  • Elastyczne grafiki dostosowane indywidualnie do lekarzy
  • Gabinet zabiegowe, w których mogą być wykonywane różne zabiegi ginekologiczne w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym