Ginekolog

EVABESTMED Sp. z o.o. Centrum Medyczne

Aleja gen. Antoniego Chruściela „Montera” 40, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Dowolny
Typ zatrudnienia
B2B
Centrum Medyczne EVABESTMED znajduje się w Warszawie Rembertów w samym centrum dzielnicy. Dojazd do przychodni jest dogodny, posiadamy własny, bezpłatny parking. W naszej placówce obsługujemy pacjentów komercyjnych ale także posiadających pakiety medyczne. Współpracujemy z Allianz, PZU, Signal Iduna, Polmed i Inter Polska.

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje ginekologiczne,
  • prowadzenie ciąży,
  • mile widziana umiejętność wykonywania USG,

Wymagania:
  • specjalizacja lub w trakcie
  • punktualność

 Oferujemy:
  • umowę B2B
  • 60% od konsultacji
  • 55% od wykonanego badania USG
  • możliwość wykonywania ambulatoryjnych zabiegów chirurgiczno-ginekologicznych np. labioplastyka, usuwanie nadżerek szyjki macicy itp.
  • przyjazna atmosferę i komfortowe warunki pracy