Psychoterapeuta

Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens"

ul. Chodkiewicza 19c/43, Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/ B2B
Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens" w Bydgoszczy poszukuje zaangażowanego i empatycznego psychoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu specjalistów. Oferujemy wyjątkową okazję pracy  w renomowanym ośrodku, gdzie będziesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności terapeutycznych w przyjaznej i wspierającej atmosferze. W naszym centrum zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnej, grupowej oraz rodzinnej, pomagając pacjentom w radzeniu sobie z wyzwaniami emocjonalnymi i poprawie jakości życia.
 Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie sesji terapeutycznych zgodnie z przyjętym nurtem.
  • Ocena potrzeb terapeutycznych i planowanie procesu leczenia.
  • Współpraca z innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • Aktywny udział w życiu centrum oraz jego rozwoju.

 Wymagania:
  • Ukończenie co najmniej dwóch lat akredytowanej Szkoły Psychoterapii w dowolnym nurcie (np. psychodynamicznym, poznawczo-behawioralnym, systemowym, humanistycznym).
  • Doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi oraz w prowadzeniu terapii grupowej.
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji terapeutycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i empatyczne podejście do pacjentów.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Superwizje
  • Zaplecze socjalne
  • Komfortowo wyposażone gabinety
  • Recepcję, która całkowicie zajmie się obsługą pacjentów
  • Promocję i wyróżnienie na platformie Znany Lekarz
  • Reklamę w social mediach i Google