Psychoterapeuta

Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska"

Ks. Skorupki 2, Bydgoszcz
Oddział
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50zł za wizytę
Wymiar pracy
15h/tydzień
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie, kontrakt
Przychodnia MED-ARS mieszcząca się przy ul. Skorupki 2 poszukuje osoby gotowej do podjęcia współpracy na prowadzonym przez placówkę Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień.
Poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty psychoterapii uzależnień/instruktora terapii uzależnień (również w trakcie certyfikacji).

Zakres obowiązków:
  • współprowadzenie zajęć podczas terapii grupowej,
  • prowadzenie terapii indywidualnej pacjentów,
  • współpraca z psychologami i lekarzami oddziałowymi.

 Wymagania:
  • empatia,
  • dobra organizacja pracy,
  • posiadanie kwalifikacji zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień 1) z dnia 19 czerwca 2019 r. (Dz.U. z 2019 r. poz. 1285) z poźn. Zm.

 Oferujemy:
  • umowę zlecenie lub kontrakt,
  • pracę 3 dni w tygodniu w godzinach funkcjonowania oddziału (tj. 14:00-19:00).

W przesyłanej aplikacji prosimy o zawarcie aktualnej klauzuli RODO.