Psychiatra

Centrum Psychoterapii "Odnaleźć sens"

ul. Chodkiewicza 19c/43, Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/ B2B
Do naszej dynamicznie rozwijającej się placówki medycznej poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego lekarza psychiatry. Jeśli masz pasję do pracy z pacjentami, cechuje Cię empatia, a jednocześnie posiadasz wysokie kompetencje zawodowe, zapraszamy do naszego zespołu!

 Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych.
  • Prowadzenie terapii farmakologicznej.
  • Konsultacje psychiatryczne dla pacjentów ambulatoryjnych oraz hospitalizowanych.
  • Współpraca z zespołem psychologów, terapeutów i innych specjalistów w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem.
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu interdyscyplinarnego oraz superwizjach.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi standardami.

 Wymagania:
  • Ukończone studia medyczne, co najmniej w trakcie specjalizacji z psychiatrii.
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku psychiatry.
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami pacjentów (dorośli, dzieci, seniorzy).
  • Zdolność do budowania relacji opartej na zaufaniu i empatii.
  • Chęć do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami z różnorodnymi zaburzeniami psychicznymi.

 Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.
  • Möliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Wsparcie w procesie adaptacyjnym i dostęp do superwizji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania grafiku.
  • Dostęp do nowoczesnej bazy diagnostycznej i terapeutycznej.