Psychiatra

Centrum Terapii ALMA

Gdańska 27, III piętro, Bydgoszcz
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
180zł za wizytę
Wymiar pracy
Do uzgodnienia
Typ zatrudnienia
B2B
Centrum Terapii Alma https://centrumalma.pl/  poszukuje do współpracy psychiatrów. Szukamy zarówno osób doświadczonych, jak i lekarzy w trakcie specjalizacji. Specjalizujemy się w diagnozie i leczeniu ADHD, zaburzeń współwystępujących i nie tylko.

Wymagania:
-w trakcie/ukończona specjalizacja z psychiatrii

Zakres obowiązków:
 -prowadzenie konsultacji psychiatrycznych

Oferujemy:
 -Rozumiemy, jak ważna jest równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, dlatego oferujemy możliwość dostosowania grafiku pracy do Twoich potrzeb. U nas masz pełną swobodę w zarządzaniu swoim czasem;

 -Aby zapewnić płynność finansową i uniknąć problemów związanych z odwoływaniem wizyt, wszystkie konsultacje odbywają się po wcześniejszej przedpłacie;

 -Cenimy Twoją niezależność i profesjonalizm, dlatego dajemy Ci możliwość samodzielnego ustalania kwot wizyt oraz czasu ich trwania;

 -Wierzymy, że atmosfera w pracy oraz relacje między członkami zespołu mają ogromny wpływ na jakość świadczonych usług i satysfakcję z pracy. Dlatego regularnie organizujemy spotkania integracyjne, które są doskonałą okazją do bliższego poznania się, wymiany doświadczeń oraz wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze;

 -Jako część naszego zespołu będziesz miał dostęp do bogatych zasobów wiedzy oraz wsparcia ze strony innych specjalistów. Regularnie organizujemy szkolenia i interwizje, które pomogą Ci rozwijać swoje umiejętności.

 -Nasz zespół rejestracji zajmuje się kompleksową obsługą pacjentów, co pozwala Ci skupić się wyłącznie na pracy gabinetowej;
- Nasz zespół marketingu dba o promocję Twoich usług oraz wizerunek w sieci.

Minimalne doświadczenie:
w trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie:
Nasz system wynagrodzeń opiera się na prowizji, która rośnie proporcjonalnie do liczby obsługiwanych pacjentów. Możesz liczyć na konkurencyjne warunki finansowe, które będą odzwierciedlały Twój wkład i zaangażowanie.
Wymiar pracy:
Do ustalenia
Typ zatrudnienia:
B2B