Psycholog

Psycho-Medica. Przestrzeń terapeutyczna

Legnicka 55e/4, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Część etatu / pełny etat
Typ zatrudnienia
Zlecenie / B2B
Psycho-Medica. Przestrzeń terapeutyczna zatrudni psychologa/psychoterapeutę do pracy w gabinecie przy ul. Legnickiej we Wrocławiu.

Poszukujemy specjalistów dostępnych minimum 2 dni (10h) tygodniowo w dowolne dni od poniedziałku do soboty.

Oferujemy:
  • w zależności od preferencji umowę zlecenie lub umowę B2B,
  • komfortowo wyposażony gabinet,
  • wynagrodzenie 100-130 zł brutto/h,
  • dostęp do materiałów i testów psychologicznych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • działania marketingowe mające na celu pozyskiwanie pacjentów.

Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (tytuł magistra psychologii) lub ukończony drugi rok szkoły psychoterapii,
  • roczne doświadczenie w pracy z pacjentem,
  • wysoka kultura osobista.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie konsultacji psychologicznych i psychoterapii,
  • prowadzenie dokumentacji online.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na maila: info@psycho-medica.com.

Podobne oferty pracy dla Psycholog, Wrocław