Psychoterapeuta

MENTIS Centrum Psychoterapii, Rozwoju i Wsparcia

Sarnia 2, Wrocław
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
60% od wizyty
Wymiar pracy
14h tygodniowo (min)
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B
POSZUKUJEMY do zgranego teamu - Psychoterapeutów w trakcie szkolenia. Jeśli chcesz uczestniczyć w superwizjach zespołu, realizować różne autorskie projekty to miejsce jest dla CIEBIE! W MENTIS realizujemy wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne.
Gwarantujemy życzliwą atmosferę i otwartość.

Rekrutujemy:
  • osoby w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego ( w trakcie kursu o modalności integratywnej, CBT, systemowej, schematów) lub po ukończonym szkoleniu
  • przestrzegające zasad etyki zawodowej,

 Zakres obowiązków:
  • udzielanie wsparcia psychologicznego/psychoterapeutycznego
  • udział w superwizjach grupowych
  • dyspozycyjność w wymiarze minimum 14 h tygodniowo
  • współpraca z sekretariatem

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ umowę B2B
  • komfortowe warunki pracy
  • bezpłatny udział w superwizjach zespołu
  • wsparcie zespołu
  • udział w projektach
  • opłacony profil na ZK