Ortopeda

Centrum Medyczne VENAMED

Grzybowska 5 lok. 6, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Niepełny etat
Typ zatrudnienia
Kontrakt/umowa zlecenie
Centrum Medyczne VenaMed to nowoczesna placówka medyczna, która oferuje szeroki zakres usług, zlokalizowana w sercu Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu ortopedycznym, a także w chirurgii, flebologii, rehabilitacji i wielu innych dziedzinach medycyny. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy pracują w komfortowych warunkach, zapewniając indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Zapewniamy przyjazną atmosferę, doskonałe zaplecze diagnostyczne oraz możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli chcesz pracować w dynamicznym zespole, który stawia na jakość i innowacyjność, VenaMed to idealne miejsce dla Ciebie

Zakres obowiązków:
  • Diagnostyka i leczenie schorzeń układu kostno-stawowego – obejmujące konsultacje specjalistyczne, badania obrazowe (w tym USG ortopedyczne) oraz planowanie leczenia operacyjnego lub zachowawczego w zależności od potrzeb pacjenta.
  • Konsultacje i wykonywanie zabiegów ortopedycznych – odpowiedzialność za przeprowadzanie drobnych zabiegów ortopedycznych oraz konsultowanie pacjentów przed i po operacjach, zapewniając pełne wsparcie medyczne na każdym etapie leczenia

Wymagania:
  • PWZ
  • Dyplom studiów
  •  Dyplom specjalizacji
  • OC

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie, w którym to Ty wybierasz preferowany rodzaj umowy;
  • Elastyczny grafik pracy, który jest dostosowany do Twoich potrzeb;
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz integracyjne wydarzenia dla pracowników