Ortopeda

Rehabilitacja Etos-Zdrowie

Muranowska 1, Warszawa
AOS
Minimalne doświadczenie
W trakcie specjalizacji
Wynagrodzenie od
100zł za wizytę
Wymiar pracy
Część etatu
Typ zatrudnienia
Kontrakt b2b
Rehabilitacja Etos Zdrowie poszukuje do współpracy lekarza do udzielania porad rehabilitacyjnych w ramach kontraktu z NFZ i komercyjnych.

Zakres obowiązków:
  • konsultacje lekarskie
  • wykonywanie drobnych zabiegów w warunkach ambulatoryjnych

 Wymagania:
  • ukończony co najmniej drugi rok specjalizacji w dziedzinie rehabilitacji medycznej lub balneologii i medycyny fizykalnej lub
  • specjalizacja (minimum I stopnia) w dziedzinie rehabilitacji, medycyny fizykalnej, chirurgii urazowo – ortopedycznej lub ortopedii i traumatologii
  • praca z pacjentem w ramach kontraktu z NFZ a także z pacjentem komercyjnym

 Oferujemy:
  • elastyczny grafik i godziny pracy (10h tygodniowo w ramach kontraktu z NFZ + pacjenci komercyjni)
  • pracę w przyjaznej atmosferze z sympatycznym Zespołem