Ginekolog

Centrum MediPark

Obrzeżna 5, Mokotów, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
5060% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny grafik
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/B2B
MediPark to centrum medyczne stworzone z myślą o najmłodszych Pacjentach oraz o ich Rodzicach.

Wyróżnia Nas kompleksowe podejście od oferty oraz wysoki standard świadczonych usług. W MediPark współpracujemy z  najlepszymi specjalistami wszystkich dziedzin medycyny oraz terapii dziecięcej, jak również specjalistami medycyny dla dorosłych. Zajmujemy się Naszymi Pacjentami już od momentu poczęcia, poprzez wiek dziecięcy, aż do wejścia w dorosłe życie.

Zapraszamy do zespołu!

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje + usg
  • prowadzenie ciąży

 Wymagania:
  • pwz, oc
  • specjalista lub w trakcie specjalizacji z ginekologii

 Oferujemy:

  • Forma współpracy do ustalenia  - jesteśmy elastyczni
  • Nowocześnie wyposażony gabinet oraz przestronny gabinet
  • Efektywne zarządzanie czasem pracy bez niepotrzebnych przerw - przerwy organizowane są na życzenie lekarza
  • Bezpłatny parking podziemny
  • Profesjonalne działania marketingowe mające na celu pozyskanie nowych pacjentów.
  • Wsparcie dobrze zorganizowanej i pomocnej rejestracji oraz menadżera
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego w codziennej praktyce.