Fizjoterapeuta dziecięcy

Centrum MediPark

Obrzeżna 5, Mokotów, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Popołudnia/poranki
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/ B2B
MediPark to centrum medyczne stworzone z myślą o najmłodszych Pacjentach oraz o ich Rodzicach.

Wyróżnia Nas kompleksowe podejście od oferty oraz wysoki standard świadczonych usług. W MediPark współpracujemy z najlepszymi specjalistami wszystkich dziedzin medycyny oraz terapii dziecięcej, jak również specjalistami medycyny dla dorosłych. Zajmujemy się Naszymi Pacjentami już od momentu poczęcia, poprzez wiek dziecięcy, aż do wejścia w dorosłe życie.
Dołącz do naszego zespołu!

 Zakres obowiązków:
  • konsultacje i prowadzenie terapii dla dzieci od 2 r.ż.

 Wymagania:
- ukończenie studiów z zakresu fizjoterapii
- prawo wykonywania zawodu
- OC
- ciepłe i empatyczne podejście do dzieci i ich rodziców

 Oferujemy:
  • elastyczny grafik pracy
  • dobrze wyposażony gabinet
  • wyjątkowa atmosfera
  • współpraca w zespole interdyscyplinarnym - lekarze i terapeuci