Fizjoterapeuta dziecięcy

Centrum MediPark

Obrzeżna 5, Mokotów, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
50% od wizyty
Wymiar pracy
Popołudniami lub rano
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/ B2B
MediPark to centrum medyczne stworzone z myślą o najmłodszych Pacjentach oraz o ich Rodzicach.

Wyróżnia Nas kompleksowe podejście od oferty oraz wysoki standard świadczonych usług. W MediPark znajdą Państwo najlepszych specjalistów wszystkich dziedzin medycyny oraz terapii dziecięcej, jak również specjalistów medycyny dla dorosłych. Zajmujemy się Naszymi Pacjentami już od momentu poczęcia, poprzez wiek dziecięcy, aż do wejścia w dorosłe życie.

 Zakres obowiązków:
prowadzenie konsultacji oraz fizjoterapii dla dzieci

 Wymagania:
prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
OC
doświadczenie w pracy z dziećmi

 Oferujemy:
elastyczne godziny pracy
dobrą atmosferę
wsparcie dobrze zorganizowanej rejestracji
współprace w zespole interdyscyplinarnym - lekarzy i terapeutów

Podobne oferty pracy dla Fizjoterapeuta dziecięcy, Warszawa