Psychoterapeuta

Przedsiębiorstwo Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mental Punkt sp. z o.o.

Diamentowa 3, Piekary Śląskie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Możliwość zdalnie
Wynagrodzenie od
120zł za wizytę
Wymiar pracy
Wybrane godziny
Typ zatrudnienia
UZ/B2B
Przedsiębiorstwo LEcznicze N.Z.O.Z - specjalizujemy się w leczeniu psychiatrycznym oraz psychoterapii osób dorosłych oraz dzieci. W związku z rozszerzaniem działalności poszukujemy osoby chętnej do podjęcia współpracy, jako Psychoterapeuta

 Zakres obowiązków:
  • Diagnozowanie zaburzeń psychicznych
  • Prowadzenie psychoterapii
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe psychologiczne
  • Ukończony min. 2 rok szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym lub psychodynamicznym
  • Dostępność min. ok 7h w tyg.

 Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie UZ/B2B
  • Pełny grafik pacjentów
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Obsługę rejestracji - umawianie, potwierdzanie wizyt