Psychoterapeuta

Przedsiębiorstwo Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mental Punkt sp. z o.o.

Diamentowa 3, Piekary Śląskie
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
150zł za wizytę
Wymiar pracy
Praca na godziny
Typ zatrudnienia
B2B/Umowa zlecenie
PRYWATNA PLACÓWKA MENTAL PUNKT Z SIEDZIBĄ W PIEKARACH ŚLĄSKICH, POSZUKUJE DO WSPÓŁPRACY PSYCHOTERAPEUTĘ

 Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie pacjentów zgodnie z etyką zawodu.
  • Doświadczenie w mentoringu biznesowym.
  • Wykonywanie innych czynności potrzebnych do kompleksowej obsługi pacjenta.
  • Świadczenie usług psychoterapeutycznych na terenie Katowic oraz Krakowa.

Wymagania:
  • Ukończony min. drugi rok, 4 letniego kursu psychoterapeutycznego.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w formie pomocy psychologicznej.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie oraz pracę zgodnie z etyką psychoterapeuty.
  • Gotowość do współpracy z klientem biznesowym.
  • Język angielski poziom C1

Oferujemy:
  • przejrzyste warunki współpracy
  • pełne wsparcie rejestracji w procesach obsługi pacjenta
  • miła atmosferę w zespole
  • wsparcie technologiczne