Pielęgniarka/pielęgniarz

BetaMed S.A.

Racławicka 20A, Chorzów
Oddział
Minimalne doświadczenie
Bez specjalizacji
Wynagrodzenie od
6727zł za miesiąc
Wymiar pracy
Pełny etat lub dyżury dodatkowe
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę / umowa zlecenie / kontrakt
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Zakres obowiązków:
  • opieka nad pacjentem przebywającym w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym dla chorych przewlekle wentylowanych mechanicznie
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

 Wymagania:
  • aktualne prawo wykonywania zawodu
  • wykształcenie wyższe lub średnie pielęgniarskie
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad pacjentem wentylowanym mechanicznie

 Oferujemy:
  • dyżury 12-godzinne
  • forma zatrudnienia uzależniona od dyspozycyjności kandydata (umowa o pracę w przypadku pracy w pełnym wymiarze, umowa zlecenie lub kontrakt w przypadku pracy dodatkowej)
  • przyjazne środowisko pracy, dostęp do parkingu