Pielęgniarka/pielęgniarz

BetaMed S.A.

Racławicka 20A, Chorzów
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
80zł za godzinę
Wymiar pracy
Praca dodatkowa w Poradni Endoskopowej
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie lub kontrakt
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.
Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Poszukujemy obecnie: PIELĘGNIARKI ENDOSKOPOWEJ
Miejsce pracy: Poradnia Endoskopii w Chorzowie

Zakres obowiązków:
  • asystowanie lekarzowi podczas wykonywania zabiegów endoskopowych

 Wymagania:
  • aktualne PWZ
  • kurs kwalifikacyjny lub specjalizacja w zakresie endoskopii dla pielęgniarek
  • mile widziane doświadczenie w pracy pielęgniarki endoskopowej

 Oferujemy:
  • pracę dodatkową na umowę zlecenie lub kontrakt