Ginekolog

NewU Institute

Żubrowa 2, Warszawa
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
40% od wizyty
Wymiar pracy
Elastyczny czas pracy
Typ zatrudnienia
Elastycznie - do ustalenia
NewU Institute to centrum medyczne  stworzone w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie firmy NewU. Nasz zespół to wysoce wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin: medycyny estetycznej, chirurgii, okulistyki, ginekologii.  Od kilkunastu lata działamy w branży medycyny estetycznej i współpracujemy z lekarzami z całej Polski. Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy lekarza ginekologa z zakresu ginekologii estetycznej.

Opis stanowiska:
- konsultowanie pacjentek zainteresowanych zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej
- wykonywanie zabiegów, kontrola pacjentek

Pożądane umiejętności:
- zabiegi labioplastyki
- usuwanie zmian okolic intymnych
- leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, obkurczenia pochwy, rewitalizacja okolic intymnych, korekcja blizn
- inne zabiegi – wypełnianie warg, powiększanie punktu G, zabiegi z użyciem Kwasu Hialuronowego, Wypełniaczy, Nici

Wymagania:
-  uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza medycyny ze specjalizacją ginekolog
- doświadczenie zawodowe
- profesjonalizm i życzliwość w kontaktach z pacjentami
-  stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kongresach

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki finansowe
- wszelkie narzędzia do wykonywania pracy
- dostęp do najnowocześniejszych technologii
- pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się Klinice
- elastyczny czas pracy