Pielęgniarka/pielęgniarz

HolsäMed - Centrum Medyczne

Kotlarza 6, Katowice
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
70zł za godzinę
Wymiar pracy
Pełny/niepełny etat
Typ zatrudnienia
Umowa o pracę/umowa zlecenie
holsäMED to wielospecjalistyczne centrum medyczne, w którym zespół doświadczonych lekarzy specjalistów zatroszczy się o Twoje zdrowie. Oferujemy dostęp do kilkunastu poradni specjalistycznych dla dorosłych i dzieci, pracowni USG, laboratorium medycznego, sali rehabilitacyjnej oraz diagnostyki obrazowej (USG, RTG, mammografia, densytometria).

 Zakres obowiązków:
  • Obsługa punktu pobrań;
  • Obsługa POZ - gabinet zabiegowy - realizacja zleceń lekarskich (np. EKG, iniekcje, zmiany opatrunków);
  • Prowadzenie dokumentacji gabinetu zabiegowego;
  • Obsługa Poradni Specjalistycznych (kardiologicznej, chirurgicznej, pulmonologicznej, ortopedycznej, okulistycznej);
  • Sterylizacja narzędzi;
  • Prowadzenie dokumentacji POZ i Poradni Specjalistycznych;
  • Prowadzenie magazynu;
  • Przygotowanie gabinetów do pracy.

 Wymagania:
  • Orientacja na Pacjenta – wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Aktualne Prawo do wykonywania zawodu;
  • Zrealizowane szkolenia specjalizacyjne;
  • Dostępność min. 3 razy w tygodniu po 10h;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność i bardzo dobra umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i otwartym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz innych świadczeń finansowanych z ZFŚS.