Pielęgniarka/pielęgniarz

AM MEDIC Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

Pokrzywno 26b, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
85zł za godzinę
Wymiar pracy
Elastyczny
Typ zatrudnienia
Umowa zlecenie/kontrakt
Centrum Medyczne AM MEDIC poszukuje pielęgniarki/pielęgniarza do pracy w Pracownii Endoskopowej.

 Zakres obowiązków:
  • praca w pracownii endoskopowej
  • możliwie również w pracownii zabiegowej

 Wymagania:
  • dyplom pielęgniarski
  • prawo do wykonywania zawodu
  • kurs specjalistyczny z zakresu pielęgniarstwa endoskopowego lub specjalizacja
  • mile widziane doświadczenie zabiegowe
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dyspozycyjność - również w niektóre soboty

 Oferujemy:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • ubezpieczenie grupowe, pakiet Multisport
  • codzienne firmowe śniadania w miłej atmosferze