Pielęgniarka/pielęgniarz

NEUROPORT Ośrodek Rehabilitacji Neurologicznej i Senioralnej

Bojerowa 28, Poznań
Prywatna placówka
Minimalne doświadczenie
Specjalista
Wynagrodzenie od
200zł za wizytę
Wymiar pracy
Pełen etat 12H
Typ zatrudnienia
B2B
Chcesz dołączyć do zespołu najnowocześniejszego i jedynego w Wielkopolsce Ośrodka Rehabilitacji Neuroport?
Zaaplikuj koniecznie na stanowisko pielęgniarki i zostań częścią naszego zespołu.
Powadzimy rehabilitację w trybie stacjonarnym i ambulatoryjnym z wykorzystaniem robotyki i wirtualnej rzeczywistości oraz konwencjonalnych metod rehabilitacji, do poprawy sprawności pacjentów po chorobach neurologicznych i ortopedycznych.

Zespół Neuroportu to grupa młodych i niezwykle zaangażowanych w swoją prace osób, które lubią ludzi i siebie nawzajem.
Jeżeli takie wartości jak poszanowanie godności, uczciwość, troska i zaangażowanie są tym co i Ty wyznajesz, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu pielęgniarek i pielęgniarzy!
Stań się jego częścią!

 Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych
  • podawanie leków
  • cewnikowanie pęcherza moczowego i usuwania cewnika
  • usuwanie szwów, zmiana opatrunków
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • pobieranie krwi
  • udzielanie pierwszej pomocy

 Wymagania:
  • dyplom pielęgniarski
  • prawo do wykonywania zawodu
  • Wysoka empatia, kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Pozytywne nastawienie - warunek konieczny

 Oferujemy:
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia umożliwiające zwiększenie umiejętności zawodowych
  • ciekawą i różnorodną pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • dofinansowanie do posiłków dla pracowników
  • miłą atmosferę
  • ubezpieczenie

Czekamy na wasze zgłoszenia!
Ośrodek Rehabilitacji Neuroport w Poznaniu